NECHEJTE SI PORADIT

OD PROFESIONÁLŮ

PROFESIONALITA A KREATIVITA

Každý prostor v sobě nese zakódovaný řád svých poslání. Někde v něm dřímou vaše představy o jeho funkci. S pomocí architeků Casa Mia získávají vaše požadavky jedinečnou konkrétní podobu, plnou originálních nápadů a řešení. Prostor se mění na domov, hotel, penzion, restauraci, zázemí firmy, obchod, pub ... Na jednom místě se setkává nábytek, doplňky, dekorace a zařízení z celého světa. Jejich kombinace se zkušenostmi odborníků vás překvapí a získáte víc, než jste si byli schopni představit.

 

My v Casa Mia collection se řídíme myšlenkou vytvářet neobyčejné prostory, které se vyznačují neopakovatelnou atmosférou a vysokou funkčností. Každý projekt je pro nás unikátní a jeho požadavky jsou pro nás výjimečné. Vytváříme mnohoúčelové prostory s různým zaměřením: domy, byty, hotely, penziony, restaurace, bary, obchody, kanceláře... na základě výrobků dovážených z celého světa, které reprezentují různé umělecké směry a proudy. Vytváříme harmonii mezi tvarem, materiálem a funkčností tak, aby Vám byla co nejpříjemnější. Na základě Vašich požadavků a přání, jsme schopní naprojektovat a zrealizovat konkrétní prostor, případně zařídit konkrétní místnost. Nezávisle od rozsahu prací nad společným dílem můžete počítat s naší plnou angažovaností, profesionalitou, využitím širokých zásob a kreativitou architektů a aranžérů Casa Mia collection.

 

SLUŽBY ARANŽÉRA

ATMOSFÉRA A HARMONIE

Tak jako šperky a make-up zkrášlují ženy, tak látky, doplňky a květy dozdobují Váš prostor. Naši aranžéři Vám pomohou vybrat mezi všemi vzory ty nejvhodnější a poradí při aranžování každého interiéru tak, aby se proměnil na Váš vysněný. Každý prostor má svou atmosféru. Tak proč ne co nejkrásnější. Upozorní na detaily, které zdůrazňují charakter konkrétního nábytku ... Rozehrají zapomenutý kout či pohladí prázdné místo tak, aby všechno bylo vyvážené a v harmonii.

SLUŽBY ARANŽÉRA

KONTAKT

RYCHLÝ KONTAKT

KLUB TVŮRCŮ ATMOSFÉRY

SOHO interiérové centrum

(vedle Olympie Brno)

Svratecká 989

664 42 Modřice (Brno)

Tel.: +420 547 210 154

E-mail: office@casamia.cz

 

Otevírací doba:

Po-Ne: 10:00-20:00

zákaznická linka

+420 773 547 471

PARTNEŘI

Staňte se členy našeho zákaznického programu. Pravidla a podmínky naleznete zde.

© 2017, CASA MIA COLLECTION; 1999 - 2017