KOLEKCE MASIV

LIVING masiv

Kolekce nábytku Living jsou vyrobeny z udržitelných materiálů, včetně masivního dřeva. Právě masivní dřevo dodává celému interiéru přirozenou intimitu a hodí se do různých stylů prostoru. Každý kus dřeva nábytku Living je pečlivě vybrán hlavně díky svojí struktuře a ojedinělému povrchu. Nerovnosti, malé trhlinky a barevné nedostatky jsou přirozenou charakteristikou dřeva. Nejsou to kazy materiálu, ale přirozené znaky přírody. Ty právě dodávají těmto kolekcím unikátní vzhled a jedinečnost. Výběr nábytku z kolekcí z přírodních materiálu ukazuje vytříbený styl a vkus uživatele.

 

KOLEKCE ACCENT

Nábytek kolekce Accent je vyroben ze starého teakového dřeva, na jehož povrchu mohou být rozpoznatelné známky dřívějšího užití. Tyto znaky a vroubky času společně tvoří charakteristický design celé kolekce. Teakové dřevo doplňuje černá kovová konstrukce.

 

KOLEKCE STRONG

Produkty této kolekce jsou vyrobeny z masivního mangového dřeva. Na jeho povrchu najdeme autentické znaky i „vady“ dřeva. Právě exkluzivita tohoto typu dřeva a jeho nedostatků dodává celému výrobku na originalitě. Vzhled povrchu je vedle přirozených znaků ovlivněn i ručním zpracováním povrchu. Rukopis každého z pracovníků je jedinečný. Kolekce je doplněna černými kovovými prvky, které navozují lehce industriální styl.

 

LOS ANGELES

Kolekce Los Angeles je oblíbená především pro svoji barvu dřeva. Světlý povrch teakového dřeva navazuje na moderní a žádaný odstín dřeva. Teak je povrchově upraven patinou, která navozuje efekt recyklovaného dřeva ze starých lodí. Touto kolekcí si lehce zařídíte obývací pokoj či jídelnu. Kolekce má kvalitní vnitřní kování.

 

KOLEKCE FINN

Kolekce FINN je vyrobena s mangového dřeva v kombinaci s výrazným prvkem černého kovu. Kolekce se může zdát pánského ražení, ale hodí se do každého interiéru. Na kolekci je znatelný trend retro nábytku a to na štíhlých sešikmených nožkách.

 

KOLEKCE BRIX

Hravé kolekce hnízdových konferenčních stolků si najdou místo v moderním i rustikálním interiéru.

Stále oblíbenější se stávají i květinové vyšší stolky, které podpoří spolu s květinou naturální vzhled interiéru.

Kombinace s kovem v bílém/černém/kovovém provedení umožňuje doladit interiér do detailu.

 

KONTAKT

RYCHLÝ KONTAKT

KLUB TVŮRCŮ ATMOSFÉRY

SOHO interiérové centrum

(vedle Olympie Brno)

Svratecká 989

664 42 Modřice (Brno)

Tel.: +420 547 210 154

E-mail: office@casamia.cz

 

Otevírací doba:

Po-Ne: 10:00-20:00

zákaznická linka

+420 773 547 471

PARTNEŘI

Staňte se členy našeho zákaznického programu. Pravidla a podmínky naleznete zde.

© 2017, CASA MIA COLLECTION; 1999 - 2017