ČALOUNĚNÉ POSTELE

Každá postel je jedinečná a je vyrobena dle přání zákazníka. Nekompromisní preciznost je dána ručním zpracováním konstrukce v kombinaci čalounění v kvalitních látkách z celého světa.

Každou postel lze vyrobit v rámovém nebo springboxovém provedení. Na přání je možné postele doplnit i úložným prostorem.

Dle požadavku může mít postel téměř jakýkoliv rozměr; jednoduše se dá upravit výška a šířka čela a samozřejmě i výška ložné plochy.

Na výběr je několik desítek typů potahových materiálů, od jednobarevných, strukturovaných až po vysoce kvalitní lehce omyvatelné látky, samety či koženky v metalických odstínech.

Zároveň je možné si vybrat z několika typů nožek – kovové, dřevěné (v několika odstínech moření) anebo může celá postel stát pouze na nízkých kluzácích.

Ke každé posteli Vám rádi na showroomu doporučíme vhodnou a kvalitní matraci.

 

CORLEONE GLAMOUR

Královská postel s italským designem.

Tato podmanivá kontinentální postel v luxusní textilii lesk-mat je vhodná do moderního i klasického interiéru. Na výběr je v krémově-zlatém a šedo-stříbrném provedení. Krásné vysoké čelo tvoří dominantu celého interiéru. Postel je možné doplnit dekoračními polštáři a také LED podsvícením dna a čela postele.

 

QUADRO PLUS

Postel Quadro plus patří mezi velice oblíbené modely. Jednoduchý, ale efektní design vypouklých obdélníků se hodí do všech typů interiéru. Postel vypadá nádherně v látce i umělé kůži. Rozměry se dají, jako u všech našich postelí, modifikovat. Oblíbená kombinace je volba širšího čela, než je bočnice. Postel lze vyrobit v provedení rámovém i boxspring.

 

ARMANDO

Elegantní postel s prošívaným čelem v designu tradičního anglického stylu. Plasticitu čela dodávají vpichy, které mohou být doplněny čalouněnými knoflíky nebo krystaly. Tomuto modelu nejvíce sluší samety a jednobarevné potahové látky.

 

MADISON

Tato postel se vyznačuje jednoduchým, ale efektním designem měkkého čela. Je ideálním kompromisem pro ty, co hledají pěknou čalouněnou postel, bez přílišného zdobení. Postel vypadá krásně s čelem ve výšce 90 – 120 cm. Tato postel se vyrábí také s vypouklým čelem.

 

CLASSIC

Základní model čalouněných postelí. Čelo je rovné, neprošívané a nechává vyniknout typ potahu. Fantasticky vypadají sametové nebo strukturované látky (imitace hadí kůže apod.). Noblesa se dá docílit volbou nožek Prestige. Tato postel je hodně efektní a hodní se i do podnájmů, kde na první pohled zaujme.

 

AZZURO

Neotřelá kombinace čalouněné postele a dřeva se stává více a více oblíbená. Barva moření se dá různě kombinovat s výběrem potahových látek či koženek. Nejvíce tato postel vynikne s čelem o minimální výšce 130 cm. Postel může být vyrobena v provedení rámovém i boxspring.

 

KONTAKT

RYCHLÝ KONTAKT

KLUB TVŮRCŮ ATMOSFÉRY

SOHO interiérové centrum

(vedle Olympie Brno)

Svratecká 989

664 42 Modřice (Brno)

Tel.: +420 547 210 154

E-mail: office@casamia.cz

 

Otevírací doba:

Po-Ne: 10:00-20:00

zákaznická linka

+420 773 547 471

PARTNEŘI

Staňte se členy našeho zákaznického programu. Pravidla a podmínky naleznete zde.

© 2017, CASA MIA COLLECTION; 1999 - 2017